יום חמישי, 22:14:05

שנת לימודים מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
אודות
דף הבית > אודות

לא במקרה היה סופרמן, גיבור העל, עיתונאי. כמו העיתונאי גם סופרמן הוא כל יכול, ישר, אמין (נולד בכוכב אחר, ולכן אינו שייך לשום קליקה).

עיתונאורט itonort  הוא העיתון המקוון של מגמות התקשורת והקולנוע באורט בנימינה.

עיתונאורט itonortו הוא חלון הראווה בו מוצגים פירות עמל התלמידים. הלימודים בתקשורת, וגם בקולנוע הם בהיקף של חמש יחידות לימוד, בהן מתנסה כל תלמיד על פי נטיית ליבו בסדנאות להפקת סרטים, ולכתיבת תבות עיתונאיות לבגרות.

 

עיתונאורט itonort מאפשר לתלמידינו לכתוב, להביע, ולבקר כמיטב המסורת העיתונאית. בנוסף, כיוון שמדובר במדיום ווירטואלי, לראשונה אפשר גם לקבל משוב מהקוראים בזמן אמת. על הייחוד והמאפיינים של העיתון המקוון ניתן לקרוא במצגת של חוקרת התקשורת, אורלי מלמד. לקריאת המצגת לחץ כאן.

 

תלמידנו לומדים להשתמש בכל סגנונות הכתיבה העיתונאים, מאמר, ידיעה, וכתבות מסוגים שונים. נלמדים עקרונות האתיקה העיתונאית, הצנזורה, הזכות לפרטיות, חוק לשון הרע. עיתונאורט itonort  מיישם הלכה למעשה את העבודה העיתונאית באופן המקצועי והאמין, כך שייתן במה לכל הדעות הרווחות בחברה.

 

לא סתם היה סופרמן, הדמות האגדית, הכל יכולה, שהתחיל כקומיקס, עיתונאי. כמו העיתונאי גם סופרמן הוא הגון, עשוי ללא חת, אובייקטיבי, נייטרלי. בהוליווד אף הגדילו לעשות כשסידרו לו לידה בכוכב אחר, קריפטון, ללמדך שאינו שייך לשום קליקה (שום קשר בין הון לשלטון), ואין לו שום אינטרס פרט לחקר האמת ועשיית הטוב למען חברה צודקת יותר.

 

עיתונאורט itonort משתדל בכל מאודו לעמוד בקריטריונים נעלים אלה, ועדיין להיות מרתק, חדש ורלבנטי.                                         

                                                                                קריאה מהנאה, ולהתראות בעיתונאורט itonort

04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.