יום חמישי, 02:10:19

שנת לימודים מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
אקטואליה
דף הבית > אקטואליה > מאמר ביקורת על הסרט "אמון"

מאמר ביקורת על הסרט "אמון"

הסרט בו צפינו בכיתה מלמד על סכנות האינטרנט. אימאל'ה!

ירדן גולן 02/06/2012

תמונה של הסרט

הסרט "אמון" במשך 106 דקות מהפנט,מותח,כואב ואמיתי.  בשנת 2010 יצא לקולנוע הסרט "אמון" של הבמאי דיוויד שווימר.  תסריט:אנדי בלין,רוברט פסטינגר. בכיכובם של קלייב אואן,קתרין קינר,ליאנה ליברטי,ג'ייסון קלארק,נוח אמריך ויולה דיוויס.                                                                                              

 

הסרט בו צפינו בשיעור תקשורת, מספר באופן מדהים על הסכנות הגלומות באינטרנט, ועל זה, שאין לכם מושג חברים מי האדם שעומד מאחורי כינוי השם שלו!

הסרט עוסק בזוג הורים ויל ולין הם ההורים הגאים של אנני-ילדה מוצלחת בת 14.  לכאורה,משפחה רגילה שחייה חיים רגועים ומוצלחים,עד ששיגרת חייהם משתנה כאשר אנני מתחילה בקשר וירטואלי באינטרנט עם נער בן 16 ששמו צ'ארלי. תחילה, ההורים מקבלים את הקשר החדש של ביתם בהבנה ובסקרנות ואינם מוטרדים מהקשר הרומנטי שנירקם בין ביתם לנער שהכירה באינטרנט.עם הזמן מגלה אנני המאוהבת כי צ'ארלי הוא אינו נער בן 16 אלא גבר בשנות ה-30 לחייו,צ'ארלי התגלה כפדופיל. הפרשייה מסתבכת וחיי המשפחה כולה הופכים לחלום בלהות.

 התסריט מעולה,מעביר את המסר בצורה החזקה ביותר,הדמויות והסיפור נוגעים.הוא נכתב בכדי לזעזע הורים וילדים על הסכנות בהיכרויות וירטואליות באמצעות האינטרנט,ויחד אם זאת הראה אונס בצורה הפחות מדוברת שלו-אונס בלתי אלים.

לדעתי זוהי דרמה איכותית שמצליחה לגעת בנושא רגיש כמו ניצול מיני של נערה צעירה,שגוררת את המשפחה לסחרור וטלטלה עד כדי שאב המשפחה מאבד את שפיותו ושליטתו.

המסר של הסרט הועבר בצורה הטובה ביותר-באופן מרגש ונוגע,אך יחד אם זאת ציפיתי לראות לאחר כל ההתמודדות הקשה של המשפחה את הסוף הטוב,האופטימי והמחזק. 

זהו סרט חובה לכל אחד-לילדים,להורים,וגם לכל השאר.הנושא אקטואלי בעבר,בהווה וגם יהיה בעתיד.                                                                                                     

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
    לא נמצאו תגובות.
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.