יום ראשון, 02:01:00

שנת לימודים תשע"ו מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
חינוך
דף הבית > חינוך > פאנל בוגרים

פאנל בוגרים

כמידי שנה, גם השנה, הופיעו חיילנו האמיצים, בוגרי בית ספרנו לפני שכבת יב', העומדת לפני גיוס, והציגו בפניהם את התפקידים העומדים לבחירתם בשירות הצבאי

זוהר אנקונינה 30/06/2012

פרמדיקית באשכול

 

זו השנה השלישית של מסורת פאנל הבוגרים בבית ספרנו. חיילים ומשוחררים, שהם בוגרי בית ספר, מופיעים בפני שכבת יב' העומדת לפני גיוס, ומספרים על שירותם הצבאי.

 

שישה בוגרים הגיעו השנה לבית ספרנו. הראשונה, פרמדיקית, חיילת בחיל רפואה סיפרה על עבודתה המרתקת. היא מתמחה בהחייאה, בטראומה. עברה קורס רציני מעל לשנה, ומשרתת שלוש שנים. חיילת נוספת הייתה משקית ת"ש, שסיפרה כמה קשה הטירונות, אבל התפקיד מאוד מהנה. היא עוזרת לחיילים בתנאי השירות שלה. הראתה קליפ מדהים שצילמה, "המסע האישי שלי", שמו, שמסקר את כל תקופת השירות שלה. השלישי היה קצין שהוא מפקד פלוגת חיילים, שסיפר איך זה לתפקד על בני שכבת הגיל שלך. "החוויה מהנה, ולמרות הקושי, אתה מצליח גם לא לשבור דיסטאנס וגם להיות די קרוב לחיילים שלך". הקצין הזה הוסיף לבנים טיפ: "טיפ שלי, גדלו זקן ותגיעו ככה ללשכת הגיוס. רק טוב יצא לכם מזה. סמכו עלי..." החמישי לא קיבל את התפקיד שרצה ורצה ללמד אותנו התלמידים לא להתייאש, והנה הוא למרות שלא קיבל התפקיד הצבאי שלו, היה לו אחלה שירות. השישית רצתה להיות ראש גדול בצבא, אימה התנגדה לרעיון של טיול סיירות באזרחי, משהו כמו כושר קרבי כזה. מה שקרה היה בדיוק ההיפך. היא נדלקה על כל העניין, והתגייסה לחיל קרבי.

 

  אחוז הגיוס בביה"ס אורט בנימינה הוא גבוה מאוד. כדי להמשיך ולהגדיל עוד ועוד את אחוזי המתגייסים נערכת בכל שנה פעילות שנועדה לעודד את המתגייסים הבאים, בוגרי שכבת י"ב להתגייס לצה"ל ולעשות שירות משמעותי. את הפעילות מעבירים בוגרי ביה"ס לשעבר שמשרתים ביחידות קרביות ובעלי תפקידים בכירים, בנים ובנות.

 

תלמידי שכבת י"ב התכנסו באודיטוריום ושמעו על תפקידיהם של הבוגרים היה מאלף!

 

 

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
  • חן
    30/06/2012 09:32:41
    מעולה. אהבתי
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.