יום רביעי, 00:03:26

שנת לימודים תשע"ו מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
הורוסקופ
דף הבית > הורוסקופ > איזה חופש מתאים לאיזה מזל

איזה חופש מתאים לאיזה מזל

איך כדאי לנפוש - כי החיים אינם סך כל נשימותינו, אלא סך כל המקומות והרגעים שעצרו את נשימותינו...

שמש זוהרת 06/07/2013

הדברים שעושים לנו טוב

איזה סוג של חופש גדול מתאים לאיזה מזל (תלמיד, מורה או הורה)

 

  

טלה – כל פעילויות האקסטרים קוראות לכם. קיר טיפוס, סנפלינג, טיול ג'יפים בחבל אנדלוסיה, מחכים רק לכם. לקחת חבר או חברה, לקוות שגם הוא ממזלות האש כמוכם, או אוויר, כדי שיוכלו כמותכם לנשום רגיל בפעילויות עוצרות הנשימה וגם ליהנות מכך.

 

שור – שבוע שלם של נופש ברמת הגולן, צפון הכנרת. ירוק תמיד עשה לכם טוב, מרגיע ומשמח. נוחו, טיילו ברגל. תחשבו הרבה. קחו איתכם את המשפחה, נהלו שיחות עומק, והתחברו אל השקט ולצלילות המחשבה שלכם. אתם חרוצים, יעילים, משקיעים.

 

תאומים – טיול ג'יפים בארץ לא מוכרת כמו אנגולה עם קומץ חברים יעשה להם נפלאות. אזורים שGOOGLE EARTH  טרם גילה, ובהם שבטים לא ידועים, מחכים רק לכם כדי להתגלות. אתם משפרים עמדות. מצבכם הכלכלי מתבסס ונראה וורוד מתמיד.

  

סרטן – הפלגה בים, בדיל שסגור מראש, זאת החופשה המתאימה לכם. בריזה בלילה על הסיפון. רעש המנוע, הנופשים שסביבכם, ארוחות מופלאות ומגוונות. לא צריך להתלבט לאן ללכת ומה לעשות. הכול תפור וכתוב מראש בתוכניית הטיול. הכל רק לא אקסטרים.

 

אריה – לכם יגרום אושר טיול מרומם ומפעים במיוחד. מינימום פלא תבל, כי כמו שאמר אנונימוס: "החיים אינם סך כל נשימותינו, אלא סך כל המקומות והרגעים שעצרו את נשימותינו". אתם גדולים מהחיים וצריכים לנפוש בהתאם.

 

בתולה – לרכבת הטראנס סיבירית יש מסלול בדיוק בן שבוע. זאת רכבת מיוחדת ויקרה, שנוסעת מרוסיה לסין. הרכבת מפוארת, נוחה, הנוף מרהיב! זה יקר בטירוף, אז אפשר להסתפק גם בכרטיס טיסה ב"דקה ה-90" או "גוליבר". אתם אוהבים מעט ואיכותי.

 

מאזניים – מומלץ לכם לצאת לטיול רכבות באירופה, עם כרטיס פתוח לשבוע. טיול עם תרמיל על הגב, שישנים בו בלילות ברכבת. גם חוסכים ככה מלון, וגם מגיעים בכל בוקר למדינה אחרת באירופה. קחו מישהו שאתם אוהבים במיוחד, כי לבד לא כיף לכם.

 

עקרב – צאו לשבוע תמים של טיול רגלי בשביל ישראל. אפשר גם טיול אופניים, וגם גלישת רוח. הכול כדי להפעיל את הגוף ולזוז. הטוב ביותר הוא לצרף למסע מספר חברים שהזנחתם בעת האחרונה. חדשו קשרים, עשו ספורט, איכלו בריא ושתו הרבה מים.

  

 קשת – פסטיבל מוזיקה! זה מה שאתם צריכים עכשיו. אפשר גם לבד. רק אתם לבד עם מחשבותיכם. עשו זאת השבוע. אנחנו בעונת המלפפונים. כלום לא קורה, וכולם בלאו הכי נוסעים. לא לוותר, אתם חייבים לנוח, לחשוב, להתבטל, לאכול...

  

גדי – שבוע בחיק הטבע, אבל ממש! שקי שינה, אוהל, עם חברים, למשל בחוף דור או הבונים, שהם החופים הכי מדהימים בארצנו. בלבוש מינימלי, בלי שעון, ושום דבר לעשות, עשו זאת השבוע, למרות החום. השינוי הזה יעשה ריסטארט למהלך חייכם.

 

 דלי – כדור פורח! וואו. שמעו, אפילו לא צריך לשלם. יש מקומות בהם מנסים למכור בתים, כמו "חלומות כרכור", שמציעים נסיעה חינם לכל מי שמגיע בשבתות, כדי לשקול אפשרות של רכישת דירה... לכו על זה. הגידו את שעל ליבכם, ובעיקר נוחו. שנו. קראו.      

 דגים – אני לא עומדת בפיתוי, ולכן שולחת אתכם לדוג דגים. אם נסחפנו (הרי אנחנו דגים) אז אפשר גם חופשה בכנרת. ככה בסבבה. פיקניק שבו צולים דגים, עושים בטן גב. מקסימום סירת מנוע קטנה או מזרון צף. אתם רומנטיים מתמיד רק אל תהיו גלויים מדי!  

 

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
 • שמש זוהרת
  06/07/2013 10:47:34
  ג. יקר, בתור בן מזל אריה יש לך לב רחב, ומגיע לך הרבה ומהכל!
  אתה צריך ללכת לפי נטיות ליבך האומנותיות, אולי להירשם לאיזה סדנא או קייטנה או חוג אומנותי שם תכיר בני גילך המתעניינים באותם נושאים וגם תלמיד משהו חדש:)
  אפילו קורס גלישת גלים, או משהו נפלא שכזה יכול לעשות לך פלאים. בהצלחה!
 • ג. מזל אריה
  06/07/2013 10:39:33
  גדול מהחיים הא?
  קנית אותי, שמש זוהרת,
  יש לך הצעות לאן לצאת?
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.