יום חמישי, 03:13:54

שנת לימודים מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
חברה
דף הבית > חברה > מעצבן ומעליב להתעלם מוואטסאפ

מעצבן ומעליב להתעלם מוואטסאפ

אליס לא אוהבת השידרוגים של הוואטסאפ

אליס גולדנמכר 09/11/2017

הסמל הידוע של וואטסאפ
ועכשיו עוד המציאו את ביטול הסימון של שני הקווים, כך שאי אפשר לדעת מתי קראו את ההודעה שלך.
 
גם לדעת מתי הבן-אדם היה מחובר בפעם האחרונה, כבר אי אפשר לדעת, זה מחמיר את הבעיה, כי זה אומר ממש שמסננים אותי, וזה מוציא אותי מדעתי.
 
אבל מה שהכי מעצבן הוא שאני מראה את הטקסט הסופי הזה לאישור המורה, והיא דווקא מתלהבת מכל החידושים האחרונים המעצבנים.
 
בזמן שהמורה משכתבת ומגיהה, אני מוצאת את עצמי מבטלת לה את כל הפונקציות שנגדן אני יוצאת...
 
לפני די הרבה זמן נוצר עדכון בוואטסאפ שבו אפשר להוריד את "הנראה לאחרונה" ואת אישורי הקריאה – שני ווי כחולים. לאחרונה תופעה זו מתעצמת, ויותר ויותר אנשים עושים שימוש בעדכון זה.
כל פעם שאני רואה את התופעה הזו, אני שואלת את עצמי, מי אתם חושבים שאתם? ראש ממשלה או נשיא ארצות הברית או איזושהי אישיות בכירה אחרת? כדאי שתרדו למציאות, אתם בסך הכל אנשים פשוטים, לכן אין לכם שום סיבה לחשוב שאתם הכי חשובים בעולם ושכל העולם סובב סביבכם.
אני משתדלת לא לשפוט. מנסה להבין למה וכששאלתי נתקלתי בתשובות מאוד מרגיזות.
יש כאלה שאמרו שזה כדי להוריד את העומס של לענות על הודעות. עומס? נו באמת. על איזה בדיוק עומס מדובר? הרי רוב האנשים בדור שלנו וגם האנשים של הדור הקודם, נמצאים כל הזמן בטלפון ורק מתים שישלחו להם הודעות ואפילו יש כאלה שבכוונה לא נכנסים להודעות כדי ליצור מצב של אלפי הודעות. סיבה נוספת ששמעתי היא שלפעמים אין כוח לענות לשלוח ההודעה. אני חושבת שזו חוצפה! מה זאת אומרת אין כוח!?! תמצאו את הכוחות!! אני לא אומרת שחייבים לענות ישר, באותו הרגע, אבל לפחות לא לסננן בכוונה.
חוץ מזה, אם מישהו מחליט לכבות את אישור הקריאה שלו, הוא לא יוכל לראות אישורי קריאה של אחרים וכך גם במקרה של הנראה לאחרונה. זה אומר שגם האדם שעושה את זה מפסיד. אז מה הטעם??
אולי יש פה משהו שאני לא מבינה, אבל אני כן יודעת שזה מאוד מעליב ולא מכבד. בן-אדם משקיע מזמנו בלכתוב הודעה ומצפה שתענו לו ואתם בלי בושה מסננים אותו? אל תחשבו שאתם כאלה חשובים, עכשיו פנו אליכם ומחר יפנו למישהו אחר. גם תחשבו איך זה מרגיש אם אתם הייתם שולחים הודעה למישהו והיה לכם מאוד חשוב שהוא יענה, והוא לא היה עונה רק בגלל שאין לו כוח? לא נעים נכון?
לא יודעת אם כולם שולחים הודעות ברצינות כמוני. אני משתדלת להיות רצינית, ומבקשת לקבל את כל תשומת הלב הרצינית בחזרה ואני לא מקבלת...
 
בנוסף, חשוב שתדעו שיש לא מעט דרכים לגלות האם הייתם מחוברים וקראתם את ההודעה, למרות שעשיתם שלא. (מניסיון). אבל את זה לא אכתוב כאן, כי זה באמת סוד מדינה.
לסיום, הורדת הנראה לאחרונה והווי הכחול, יכולה לגרום למצבים לא נעימים שעדיף להימנע מהם ולכן אין לעשות את זה מלכתחילה. אך אם עדיין עשיתם זאת, לא נורא, תמיד אפשר לבטל את האפשרות וכך למנוע ריבים מיותרים.
שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
    לא נמצאו תגובות.
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.