יום ראשון, 02:20:06

שנת לימודים תשע"ו מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
ספורט
דף הבית > ספורט > הכדורגל הישראלי שובר שיאים....באלימות

הכדורגל הישראלי שובר שיאים....באלימות

מכות ואלימות מצד הנהלת מכבי פתח תקווה, הציבה רף חדש לאלימות בכדורגל. מבחינתם - שחקן כדורגל שמפונה לבית חולים עקב פגיעות ראש מכוונת וישירה אינה סיבה לעונש. לפחות לא עונש דחוף. שנה הבאה...

שניר אלגבי 07/05/2012

האלימות בכדורגל

 

אני שחקן כדורגל בליגת נוער, אבל כשאר צופים תמימים הייתי מזועזע לחלוטין. הכדורגל הישראלי ירד לשפל המדרגה.

כשאוהדי בית"ר ירושלים מעורבים באירועים אלימים במסגרת המשחק ננקטות  פעולות מידיות למיגור הבעיה, ובית"ר ירושלים נענשת באופן חריף, מיד ההתאחדות לכדורגל מורידה להם נקודות, למרות שהם מסתכנים בהורדת הקבוצה לליגה לאומית.

לפתח תקווה האלימה לא הורדו נקודות.

כדי לא להסתכן בהוצאת דיבה, נסתפק בעובדות היבשות. ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, האחראי להורדת נקודות, הפלא ופלא, הוא גם אח של עמוס לוזון, הבעלים של מכבי פתח תקווה... שהקורא הנבון יסיק את המסקנות.

 

ושבת אחרי מקרה זה, כולם מגלגלים עיניים לאלימות נוספות, שבעטייה בוטלו משחקנים בשבת הנוספת שאחרי.

 

כמו שאני רואה את העניינים, משפחת לוזון המנהלת את כל מה שקורה בכדורגל הישראלי אחראית לרמה הירודה. כשהנהלת מכבי פ"ת דווקא פועלת באלימות, ולא האוהדים, זהו דבר שמחריף את חומרת המעשה, ואז העונש נידחה? וזאת למה?

אני אענה לכם למה. אלי לוזון ראש ההתאחדות לכדורגל, ובן משפחתו היא הבעלים של מכבי פ"ת, ומכבי פ"ת מנהלים קרבות תחתית על מנת להישאר בליגה, ולא מתאים לאדון אלי לוזון להיקלע למצב שבו הקבוצה של משפחת הלוזונים (משפחתו) תרד ליגה בגלל קבלת עונש ולכן הוחלט לדחות את העונש לשנה הבאה.

בכדורגל שלנו יש קומבינות ותככים ברמה כזאת שאין באף מקום בעולם.

כל אנשי הכדורגל הבכירים אשר מנהלים את עולם הכדורגל בארץ פועלים מטעמי אינטרסים אישיים ומטובות הנעה אישיות בלבד!

בתור אוהד מתוסכל אני אומר לכם שצריך לשנות את דפוסי ההתנהגות בארץ בכל מה שקשור לכדורגל מהשורש.

לא ניתן להמשיך בדרך כזו כשהכול מושחת, הכל שוחד, כסף, וקומבינות. הכדורגל הגיע למצב שכמו שאומרים "החרא צף" אז הנה בימים אלו ממש הוא צף. המצב הקטסטרופלי שבו קבוצה מקבלת אישור דחיית עונש למעשה בגלל קרבתה להנהלת ההתאחדות לא יכול להמשך.

מצב שבו לקבוצה מן המניין כמו שאר הקבוצות יש קומבינות בגלל שהם מקורבים להתאחדות לכדורגל משקף את כל המצב העגום "בכדורגל" הישראלי. הנהלה שאמורה לשמש כדוגמה לשחקנים הצעירים פועלת בדרכי אלימות שמנחות דפוסי  התנהגות שלילים ועוד בשידור טלוויזיוני  לא אמורה להיות "הנהלה" אצלנו במדינה.

בתור מי שמשחק ואוהב כדורגל אני רוצה לומר לכם שהמצב העגום בקבוצות הבוגרים שולח אותותיו גם לקבוצות הנוער והנערים ומשפיע על התנהלות תקינה !!!! ואחר כך עולות השאלות "איך לא עלינו למונדיאל?" "איך הפסדנו שוב " איך פעם נוספת לא עלינו ליורו" התשובה כל כך ברורה וכתובה באותיות ענק על הקיר הכול מתנהל דרך אנשים מושחתים שדואגים למקורביהם ולא להצלחה של המדינה בכדורגל.

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
 • Maria
  02/12/2013 11:40:30
  This is the ideal answer. Evoeyrne should read this
 • רון
  08/05/2012 10:04:06
  כתבה חזקה!
  כל הכבוד שניר.
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.