יום חמישי, 14:47:44

שנת לימודים תשע"ו מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
ספורט
דף הבית > ספורט > האם ישראל הפכה למדינה אירופאית?

האם ישראל הפכה למדינה אירופאית?

אתם לא יודעים כמה אני סובל. כל שבת אני הולך לראות את הפועל חיפה, קבוצה שאני סוגד לה, שנמצאת בתחתית הליגה. אבל ככה זה. משפחה וקבוצת כדורגל לא בוחרים. נולדתי למשפחה שחולה על הפועל חיפה, שנמצאת בתחתית הליגה, ורק סובלת מזה.

ירון שרצקי 25/12/2011

לוגו הפועל חיפה

במהלך השנים הקרובות יפתחו כאן בארצנו הקטנטונת מספר אצטדיוני כדורגל מרהיבים, מבטיחים עיתוני הספורט.

 

אז אולי סוף סוף יהיה לנו אוהדי הכדורגל דברים טובים להתגאות בהם. אולי סוף סוף נהנה לבוא למגרשי כדורגל ולראות משחקים בלי משקפות? אולי יבנו אצטדיון כזה משוכלל שאפשר יהיה לרכוש כרטיס וממש לראות משחק כדורגל... האם סוף סוף נוכל להתגאות בכך שמתקני הספורט שלנו הם ברמה עולמית? כנראה שכן.


חברים, אל תאכלו אותי. אני יודע שאני היחיד בביה"ס שאוהד הפועל חיפה, אבל אין מה לעשות. יותר מכל דבר אחר בעולם אני אוהב את הפועל חיפה, ואת אמא. ככה נולדתי. למשפחה שמטורפת על הקבוצה, אבא, אמא, אחים, דודים, כל המשפחה. וכולנו סובלים כי קבוצתנו נמצאת בתחתית הליגה.


הנה, לפני שבוע נחנך האצטדיון החדש בפתח תקווה. אצטדיון שמביא גאווה  לכדורגל  הישראלי ולמתקני הספורט אשר נמצאים בארץ. לדעתי דבר זה ישפר את כמות הקהל בפתח תקווה ואולי נוכל לראות כדורגל יותר טוב משתי הקבוצות בעיר זו.


אחרי הרבה שנים אוהדי הכדורגל  עומדים ליהנות  ממגרש כדורגל איכותי אשר עומד בתקנים העולמיים בפתח תקווה. כן כן. אנחנו יכולים עם הרבה רצון ויכולת אולי להיכנס סוף סוף לאווירה אירופאית ולשפר גם את רמת המשחק.


פעם הייתי צריך לנסוע  לראות משחקים בפתח תקווה ולהתבאס כל פעם מחדש מאיצטדיון שקראו לו ''האוורוה''. שהיה פעם אורוות סוסים. כל פעם הייתי מבואס מרמת הדשא ורמת הצפייה שבמגרש הישן הזה.סוף סוף אולי עכשיו אני אוכל ליהנות מצפייה במשחקים נגד הקבוצות מפתח תקווה.


יש גם מצב  שהאצטדיון החדש בפתח תקווה ישפר גם  את רמת המשחק של הקבוצות,  ומה שבטוח הוא יגרום להקהל רב לנהור למגרש זה ולחוות קצת אירופה.


עכשיו כבר אפשר להגיד, אנחנו מתקדמים לעבר עתיד הרבה יותר מכובד. האצטדיונים בעכו ופתח תקווה כבר נחנכו. האצטדיון בטדי שופץ. הנתנייתים כבר מפנטזים על האצטדיון שעומד להיפתח שנה הבאה. התל אביבים כבר מרגישים אירופה כבר הרבה זמן. רק הערים באר שבע וחיפה יצטרכו לחכות בקוצר רוח לעוד שנתיים, שלוש לפתיחת האצטדיונים החדשים שלהם.


כן כן, אנחנו הולכים לכיוון של עתיד חדש ויותר טוב ובשביל לממש את חזונו של אוהד הכדורגל הטיפוסי. צריך רק להגיע יותר קהל למגרשים ורק אז אנחנו אולי נרגיש אירופה. אולי בעתיד הקרוב נוכל לארח אירועי ספורט חשובים ולראות את מסי נגד רונאלדו בחיפה, באלוטלי נגד רוני בעכו, אבל האמת, אף אחת לא דומה להפועל חיפה... ונקווה שעם השחקנים הגדולים יבואו גם אוהדות  ואפילו מעודדות.

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
 • Deniz
  02/12/2013 14:37:06
  Filylna! This is just what I was looking for.
 • Devayan
  02/12/2013 07:26:01
  I'm impressed by your writing. Are you a professional or just very knellodgeabwe?
 • Kate
  01/12/2013 23:16:19
  Good to see real expertise on display. Your cobntiturion is most welcome.
 • Essa
  01/12/2013 12:21:16
  I'm sheockd that I found this info so easily.
 • זלי מרון-מפקח ביה"ס
  28/01/2012 10:20:01
  כתבה מקסימה !!!
  העברת באופן מושלם את תחושת האוהדים של הפועל חיפה !
  להתראות היום הנתניה -מנצחים !!!!
  אדום עולה !!!
 • 7652
  03/01/2012 12:43:35
  כתבהההה יפפפה מאוד מאוד מאוד !!
 • שם בדוי
  03/01/2012 12:43:39
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה כתבה יאאלללה!
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.