יום ראשון, 03:05:24

שנת לימודים תשע"ו מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
ניו אייג’
דף הבית > ניו אייג’ > סשה גליקין אצל אודטה

סשה גליקין אצל אודטה

סשה גליקין תהייה דוגמנית כשתגדל, בינתיים היא מתאמנת על אודטה ומדווחת מהשטח.

סשה גליקין 30/06/2012

קודם כל חופפים

זה לא רק היופי,זה גם המזל

ביום ראשון הוזמנתי לצילומים לפרסומת של מעצב שער אצל התוכנית "אודטה" שבערוץ 10.
לא היה לי הרבה מידע מה הולך לקרות האם אני ילך לאולפנים של ערוץ 10 עצמם, ומה יקרה לשער שלי.
אבל מה שידעתי שתיהיה לי תספורת חדשה. מאוד התרגשתי לנסות חוויה כזאת.
הכל התחיל כשהלכתי לאודישנים והתקבלתי, ובעקבות זה נסעתי לתל אביב ממש ליד יפו וכשניכנסתי למקום שבו יצלמו אותי זה לא בדיוק היה אולפני ערוץ 10,זה היה מקום מספרה גדול של החברה "וולה" ושם חיכו לי אמרו לי שלום כאשר ניכנסתי והציעו לי לשתות ולנשנש משהוא, אחרי שסירבתי בנימוס הם לקחו אותי לאיפור.
המאפרת היה מאוד נחמדה, ניסתה לפתח איתי שיחה בזמן שהיא מאפרת אותי ואפילו הגיע לדבר אתנו דוגמנית בשם סשה כמוני ויש היה לנו מלא על מה לדבר כי היינו האותו הגיל.
בגלל שסשה הגיע לפני מעצב השער החליט להתחיל איתה קודם, ולי היה מעצב אחר שאני מקדמת.
כל מה שהייתי צריכה לעשות זה לשבת בכיסא בזמן שגוזרים לי את השער, וצובעים אותו ובאמת שהרגשתי כמו בובה שעושים עליה ניסויים אבל סוף סוף הייתה לי את ההרגשה הזאת של הדוגמניות.
אחרי שעתיים של צבע בשער זה התחיל להיות מתיש וכבר כל רגע רציתי לנסוע כבר הביתה.
בגלל שזה לקדם את הספר אז השקיעו לי בתספורת ועשו לי כמה גווני בלונד בשער וגם חום. אז כל פעם שצבעו, גזרו, שתפו , וכל שינוי בשער הצלם היה צריך לצלם את זה בווידאו אך הספר עושה את זה. ואחרי שכבר התסרוקת שלי הייתה מוכנה אחרי הצבע והפן נתתי מבט יפה עם חיוך למצלמה כפי שהצלם ביקש.
כל הרעיון של הצילומים היה שבסוף אחרי שצילמו אך עושים לשער שלי תסרוקת במשך כ שעה בסופו של דבר יצמצמו את זה למשך
וזאת הייתה כל עבודתי ביום צילומים שערך בערך כ 5 שעות שבסופם הייתי מאוד מותשת חיכיתי מלא זמן לאוטובוס שיקח אותי לרכבת כי לא היה מי שיקח אותי הבית כי ההורים שלי עבדו.
וזה רק חלק קטן מהבעיות שאני התמודדתי איתן בזמן שאני נסעתי לאודישנים. לא היה לי מי שיקח אותי מלא פעמיים אז רוב המיקרים הייתי צריכה לנסוע לבד פעם אחת אמא שלי מצאה מישהוא שיקח אותי,בנאדם שאף פעם לא ראיתי. והייתה אפילו פעם אחת הלכתי וחיפשתי את הבניין שבו אמור להערך האודישן לגמרי לבד עם מפה ביד. וזה לא הכל .כל הנסיעות האלו דורשות המון כסף,זמן ,שלא לדבר על זה שהיתה פעם אחת שלא באתי לבית הספר כי נסעתי לאודישן.
דוגמנות זה עסק קשה ולפני שמקבלים את הכסף מהיום עבודה (שדרך כלל מחכים 90 יום עד קבלת הכסף) צריך להשקיע המון כסף מהכיס שלך,כמו על בוק שעולה מינימום 1500 שקל. ולפי דעתי לא כדאי לקחת עבודה כזאת,אלא כזמנית בלבד.
ומכל האודישנים שבהם הייתי למדתי שזה לא רק ביופי אלא גם במזל.חייב המון מזל. עם הלקוח לא אהב משו בך ואז מישהיא אחרת איכשהיא הצליחה להקסים אותו בשיחה מעניינת וקצרה של 5 דקות היא זאת שתזכה וליפעמיים הבחורה לא יפה כמוך. לכן כל פעם שאני באה לאודישנים הדבר הראשון שאני חושבת עליו זה אך אני ינסה להקסים אותם והלוואי שהמזל יהיה לטובתי.
ואך מקסימים אותם? נעלי עקב הכי גבוהות שאפשר,איפור כבד,שיער מסודר,ובגדים צמודים ויפים. וכמובן ולבסוף להמם אותם בכמה שאת לא רק יפה מבחוץ אלא גם יפה מבפנים,ולקוות תמיד שיהיה לך מזל כי יש הרבה מתחרות.

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
  • שחר
    18/11/2012 13:48:23
    סשה אחת הכתבות!
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.