יום רביעי, 15:10:13

שנת לימודים מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
תרבות
דף הבית > תרבות > לופר - סרט מהסרטים! רוצו

לופר - סרט מהסרטים! רוצו

הסרט לופר משלב מדע בדיוני, עבר ועתיד ואפילו גיבור אחד שמנסה להרוג את עצמו כשהיה ילד...

יונתן סטרטינר 11/11/2012

כרזת הסרט

 

הסרט "לופר" הוא אחד מהסרטים הטובים ביותר שראיתי בשנים האחרונות. סרט מרכיב בתוכו את כל המרכיבים אשר יצרו סרט טוב: המסע בזמן בו גורם למשכית העין  ויצירת מתח בסרט, הרעיון בו הגיבור הראשי צריך לרצוח את עצמו מהעתיד גורם לסרט להיות סרט שיש בו חשיבה ומתח, השחקנים בו מעולים (ברוס וויליס...) , כך גם האפקטים והרשימה עוד ארוכה... הדבר היחיד שאולי אנשים יחשבו שבעייתי בו הוא שכל הסרט צריך להיות קשובים וממוקדים בתוך הסרט, אך לדעתי זה אחד הדברים הטובים באמת בסרט- שבמשך כל הסרט אתה מרותק למסך ומפחד למצמץ כדי לא לפספס גם את החלק הכי קטן בסרט.

 

הסרט "לופר" עוסק בסיפור שמתרחש בשנת 2044. בשנה זו אין עדיין אפשרות למסע בזמן אך מספר שנים לאחר מכן המסע בזמן כבר יומצא, אבל השימוש בו יהיה לא חוקי, ורק אירגוני פשע עתידיים ישתמשו בו בשביל לשלוח מועמדים למוות מן העתיד ישר אל הזמן המקורי של הסרט, שנת 2044, ושם מחכים להם רוצחים שכירים המכונים "לופרים" שמחסלים את הקורבנות כדי שאירגוני הפשע יוכלו להיפטר מן הגופה ללא בעיה (זאת בגלל שהם כבר בעתיד..)

                                                        

הגיבור הראשי של הסרט, ג'ו, לופר שפועל כבר מספר שנים בארגון המקבל משימה להרוג את מי שנשלח אליו מן העתיד, רק שיש בעיה אחת קטנה.. הנשלח הוא ג'ו עצמו מו העתיד. ג'ו המופתע לראות את עצמו, מגיב באיטיות ובזמן הזה ג'ו מהעתיד בורח. במשך כל המשך הסרט ג'ו יוצא למסע לתפיסת עצמו מן העתיד, כאשר הוא בורח תוך כדי כך גם ממעסיקיו שרוצים לחסל אותו בגלל שפספס את הריגת קורבנו מהעתיד.

 

כך נמשך הסרט שבסופו מחליט ג'ו מהעתיד להרוג את עצמו ובכך להשמיד גם את ג'ו מן העתיד, זאת בגלל שג'ו מהעתיד צריך לחסל ילד מסוים אשר בעתיד יגדל וירצח את אשתו של ג'ו מהעתיד. אך ג'ו מההווה מחליט שלא כך צריך להיות, ושהילד יכול להשתנות עד העתיד, ולכן הוא מחליט להתאבד ובכך לגמור את משימתו ולחסל את עצמו מן העתיד.

 

מסורבל לכם? ככה בדיוק גם הסרט! אבל העין לא יורדת מן המסך והשעה וחצי שהסרט נמשך מרגישים כמו דקות ספורות.

 

 

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
  • דני כהן
    11/11/2012 15:35:34
    אני הולך לראות. מעניין...
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.