יום ראשון, 02:50:50

שנת לימודים תשע"ו מוצלחת לכולנו!

צבא
english
אקטואליה
ספורט
ניו אייג’
פיננסים
תרבות
אינטרנט
יחסים
עבודות
פוליטיקה
מקומי
חינוך
הורוסקופ
בריאות
דבר העורכת
מדע
חברה
תאטרון
סיפורים
יחסים
דף הבית > יחסים > דייט בחשיכה? הצחקתם אותנו

דייט בחשיכה? הצחקתם אותנו

נוי עטייה התאכזבה לגלות שגם בחושך הגדול לא נראה אור בקצה התוכנית...

נוי עטייה 18/11/2012

דייט בחשיכה

תוכנית ריאליטי חדשה ברשת, "דייט בחשיכה", מפגישה גברים ונשים בחושך מצריים להיכרות ראשונית. שלושה גברים ושלוש נשים בוילה יוקרתית מנסים למצוא אהבה. הבנים והבנות מופרדים באגפים שונים בחלקי הבית ולא רואים אחד את השנייה. הם מתחילים במסע של דייטים המתנהלים בחשיכה בלבד, כדי שהמראה החיצוני לא יהיה הגורם המשפיע. רק לקראת סוף התוכנית מגיע הרגע המביך ביותר לצופים בבית ולמשתתפים בתוכנית –אחד המשתתפים חשוף לאור של חקירות כשעיניו ממצמצות והוא לא יכול לראות את בן הזוג. השניות האלה הן הגורליות ביותר במהלך התוכנית כולה.

מי שציפה שהתוכנית תציע תיקון, ולא הסתפקות ברושם ראשוני חיצוני, יוצא מאוכזב. כיוון שלא משנה כמה הגיפופים בחושך נעימים, בסוף מגיע רגע האמת, באור, והוא זה שקובע. וכל מה שהיה בחושך נשאר שם...

יוצא שיש לנו תוכנית שהיא ניסיון כלשהו למצוא עומק בזוגיות במפגש הראשון, אבל הניסיון נתקע בחשיכה. המראה החיצוני נשאר גורם מכריע ובלעדי, ולא האופי של בני הזוג. התוכנית לכן ירודה פועלת אך ורק כדי לעלות את אחוזי הרייטינג ולא למען המטרה שאליה היא נוצרה-מציאת אהבה אמיתית.

גם בחושך, ניתן להבחין שאנשים שבאים להתנתק מהסטיגמות בחברה, שופטים את הפרטנר לדייט על פי קריטריונים של קול, שיער, משקל, מוצא, צבע, גיל. בנוסף לכך בני הזוג מנסים לגעת אחד בשני על מנת לספק את הסקרנות. למרות האפלה אפשר להבחין  שמדובר באשליה ברורה. המתמודדים מתייגים את הבחור או הבחורה שנמצאים לפניהם על פי הקריטריונים של המראה החיצוני ועל ידי זה קוטלים ישירות את המנוגד להם ויתר מכן פוגעים בהם בתקשורת עם חבריהם לחדר או/ו לעיני כל המצלמות, מה שמעלה את אחוזי הרייטינג בצורה משמעותית מאוד.

לא פעם ראינו במהלך התוכנית את אחד מבני הזוג מוקסם מהבן אדם שיושב מולו ומתאהב בקלות באופי ובאישיות שלו ולבסוף מתאכזב כאשר נגלה לאור ונחשף למראה החיצוני ומחליט לעזוב את הוילה ללא בן או בת זוג.

.

.

 

 

 

שם

עד 350 תווים

תגובה
 
קוד
    לא נמצאו תגובות.
04-6388733 טלפון.
04-6288733 פקס.
info@itonort.co.il דוא"ל.
בית ספר אורט בנימינה כתובת.